516 391 661

Nasz nowy butik wskrzesza rodzinną 50-letnią tradycję

Nasz nowy butik wskrzesza rodzinną 50-letnią tradycję

Nasz nowy butik wskrzesza rodzinną 50-letnią tradycję

Pół wieku rodzinnej tradycji zainspirowało nas aby połączyć wiedzę, doświadczenie i kunszt dwóch pokoleń naszej rodziny. Od lat kiełkował w nas pomysł aby stworzyć miejsce, które nawiąże do złotniczej tradycji.

Wybieramy biżuterię, której na próżno szukać w sieciówkach galerii handlowych. To projekty nie tylko wysokojakościowe, ale przede wszystkim tworzone z sercem i ogromną pasją.

Gabloty kameralnego stylowego butiku, wypełniają prawdziwe dzieła sztuki jubilerskiej. Złote i srebrne

kolczyki, bransolety, kolie i pierścionki przyjechały tu z pracowni włoskich, duńskich i od znakomitych polskich projektantów. Wśród nich choćby Ireneusz Glaza Chilli Jewellery  tworzący nowatorskie projekty, m.in. z naszego pięknego bursztynu.

Albo Gabriella Centomo, artystka z Włoch nawiązująca swoimi projektami do aktualnych zjawisk społecznych. Jej wisiorek w kształcie kuli ziemskiej niosący przesłanie międzyludzkiej wspólnoty, odbił się w czasach pandemii echem w jubilerskim świecie.

W klimatycznym butiku zaprojektowanym przez lokalną firmę Anny Krawczyk - QUBICON i wyposażonym w meble przez olsztyńską markę Aldo, można kupić modne ale też niszowe ozdoby dla kobiet i mężczyzn. Ale mimo przywiązania do tradycji, marka Warno idzie z duchem czasu. Nowoczesna technologia, jak drukarki 3D, pozwolą współpracującym z firmą projektantom spełnić fantazje klientów i stworzyć spersonalizowane ozdoby. Albo wygrawerować laserowo ulubiony cytat czy dedykację.

Naszą rodzinną tradycją jest bycie blisko klienta i pomoc w doborze biżuterii, która podkreśli jego osobowość, styl i sprawi, że będzie wisienką na torcie codziennej czy odświętnej stylizacji.

 

Zapraszamy

 

Ewa i Piotr Warno

Zostaw odpowiedź