516 391 661

Kim Jesteśmy, Jak Pracujemy?

Niemal pół wieku temu w Olsztynie Mistrz Złotnictwa, Mistrz Grawerski i Zegarmistrz – Janusz Warno wraz z żoną Jadwigą rozpoczęli rzemieślniczy wyrób biżuterii złotej. Poprzez dbałość o szczegóły i wyjątkowe wzornictwo przez wiele lat zdobywali zaufanie i rozszerzające się grono klientów.


Janusz, jako mistrz rzemiosła zawsze dbał o jakość wyrobów i zadowolenie klientów. Rodzinna firma przez lata przeżywała lepsze i gorsze czasy aby w roku 2015 odrodzić się pod marką J.J. Warno i kontynuować rodzinne tradycje. Przez ostatnie lata staraliśmy wsłuchiwać się w głos naszych klientów oraz poszukiwaliśmy wyrobów, które dzięki wyjątkowemu wzornictwu i jakości będą mogły sprostać wysokim wymaganiom.

Przez wiele lat, pomimo różnych sprzeczności losu firma przetrwała i pozostała wierna swoim tradycjom oraz wartościom. Dzięki uporowi i poświęceniu Jadwigi Warno, rodzinne nazwisko jest nieprzerwanie od pół wieku obecne na Olsztyńskim rynku z obietnicą wysokiej jakości wyrobów oraz usług.Rodzinna firma J.J. Warno to przede wszystkim pasja do biżuterii, jak również dbałość o zadowolenie naszych klientów oraz obietnica ciągłego dążenia do perfekcji.

Z poważaniem

Jadwiga, Piotr, Ewa oraz Marek Warno